Senior .NET Developer

Warszawa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu najwyższej klasy systemów bezpieczeństwa. Naszymi klientami są takie obiekty jak: lotniska, dworce kolejowe, stadiony, fabryki i wiele innych obiektów infrastruktury krytycznej.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Senior .NET Developer.

Wymagania:

  • Znajomość .NET C#, WinForms/WPF, ASP.NET (MVC/Web API), JavaScript, SQL (bazy MS SQL Server i PostgreSQL), Git
  • Mile widziane: umiejętność tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne, doświadczenie w integracji systemów, projektowanie UX, znajomość środowiska Linux, znajomość zagadnień wirtualizacji, klastry HA
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Język angielski
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie komercyjne

Zadania:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji
  • Wdrażanie u klienta

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • umowa o pracę lub B2B
  • ciekawe projekty, nowe technologie
  • nowoczesny sprzęt do pracy
  • praca w małym zespole (bez korporacyjnej atmosfery)
  • dla osób spoza Warszawy możliwe mieszkanie

Skontaktuj się !!!!! WARTO!!!!!!

rekrutacja@megavision.pl