Kto i dlaczego wybrał

VENOM PSIM Platform

Zobacz i dołącz do naszego ekskluzywnego grona
Przejdź do formularza

Filozofia

Naszą filozofią jest zrealizowanie każdego projektu od początku do końca zgodnie z przyjętymi celami, które zawsze są uzgadniane na każdym etapie z przyszłym użytkownikiem sytemu.

Dzięki elastycznej formie funkcjonalności, każde wdrożenie staje się właściwie nowym projektem wycelowanym i dopasowanym dla konkretnego obiektu i potrzeb w zakresie zapewnienia najwyższego standardu i jakości bezpieczeństwa.

Każdy system VENOM PSIM, w odróżnieniu od innych platform tego typu na polskim rynku, charakteryzuje się niepowtarzalną unikalnością formy, wizualizacji, funkcjonalności oraz dedykowaną mapą procedur, co finalnie plasuje nas w gronie ścisłej czołówki na świecie jako pewnego i wiarygodnego partnera w branży.

Dla kogo pracujemy

Dzięki zdobytej renomie i wieloletniej obecności na rynku zintegrowanych systemów bezpieczeństwa mamy zaszczyt zaliczyć do grona naszych klientów wiele kluczowych instytucji i podmiotów, dla których współpraca z wypróbowanym i kompetentnym partnerem jest najważniejszym celem gwarantującym stabilność i ciągłość funkcjonowania.

Bardzo ważna jest świadomość posiadania systemu PSIM najwyższej klasy, za co bardzo wszystkim dziękujemy, bo dzięki tej świadomości jesteśmy w stanie wspólnie z użytkownikami budować niepowtarzalne relacje oparte na zaufaniu, finalnie kształtując indywidualne, dedykowane rozwiązania dla każdego z nich.

Zaufali nam między innymi

DPD Polska

Raben Group Polska

PKP Energetyka

MPWiK Wrocław

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Volvo – fabryka autobusów we Wrocławiu

Anwil – zakłady chemiczne we Włocławku

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Wojskowe Magazyny Broni w Hajnówce

Ghelamco – Warsaw Spire

Stadion Śląski w Chorzowie

MAN Truck and Bus – fabryka autobusów w Starachowicach

Urząd Kontroli Skarbowej Warszawa

Ministerstwo Finansów w Warszawie

Port Lotniczy w Gdańsku

Straż Graniczna

Pern Naftor

Sejm i Senat RP

Skontaktuj się z nami!